Hakkımızda

Madalı hikayesi nasıl oluştu?

Hikayemiz, çocukluğumuzda yediğimiz doğal peynirlere, içtiğimiz süte olan özlemi ailemizde sık sık dile getirdiğimizi fark etmemizle başlıyor. İstanbul'daki aile sohbetlerimizde kendi peynirimizi, sütümüzü üretmenin hayalini kuruyorduk. Sonunda hayalimizi bir karara dönüştürdük. Konya Beyşehir'deki aile topraklarımıza dönerek bir keçi çiftliği kurduk. Önce kendi ailemize ve dostlarımıza sütümüzü, peynirlerimizi ikram etmenin keyfine vardık. Şimdi de ürünlerimizin doğallığına ve lezzetine olan güvenle siz
tüketicilerimize hizmet veriyoruz. Artık doğallığın, hijyenin ve bize duyacağınız güvenin takdirini sizlere bırakıyoruz.

Misyonumuz

Bundan sonraki tek amacımız insanımıza %100 keçi sütünden ve katkısız peynir lezzetini tekrar hatırlatmak olacak. Kendi soframıza koymadığımız, sevdiklerimize, yedirmediğimiz hiçbir ürünü tüketicilerimize sunmayacağız.

Vizyonumuz

Türkiye’nin tarım ve hayvancılık ülkesi olduğunu yeniden hatırlayıp etrafımızdakilere de hatırlatarak, tarım ve hayvancılık için çağımız teknolojisinden yararlanıp, aynı zamanda da gelenekselden uzaklaşmayıp insanımıza en sağlıklı ve doğal ürünleri sunmayı kendimize ilke edindik.